blog

Z przyjemnością informujemy, iż nawiązaliśmy współpracę z TS Podbeskidzie. Posiadający bogatą historię klub z Bielska Białej, jako pierwszy klub z I Ligi zdecydował się na zastosowanie naszego systemu monitorującego. Znani z waleczności „Górale”, obecnie przygotowujący się do rundy wiosennej rozgrywek, postawili na rozwiązanie LUDMO i już noszą na plecach nasze czujniki.

Piłka nożna mężczyzn, a w szczególności czołowe ligi nieustannie podnoszą poziom. Różnice między zespołami są coraz mniejsze, a rozgrywki coraz bardziej wyrównane. Rywalizacja w I Lidze staje się więc coraz bardziej zacięta. Gdy o wygranej, lub przegranej zaczynają decydować najmniejsze detale, każdy, nawet najmniejszy element przygotowania nabiera znaczenia. Trener korzystający z naszego systemu wsparcia treningu jest w stanie obiektywnie oceniać postęp swoich podopiecznych.

Zeszły rok poświęciliśmy na testy i rozwój oprogramowania. Decyzja TS Podbeskidzie bezpośredni z początkiem nowego roku niezmiernie nas cieszy i motywuje do dalszej wytężonej pracy.

Trzymamy kciuki za chłopaków i życzymy samych wygranych 🙂

Zespół LUDMO

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − eight =