blog

Witam, po małej przerwie, bardzo serdecznie.
Mały poślizg jaki napotkaliśmy na naszej drodze to tylko ciężka praca nad dopracowaniem nowej aplikacji.

Testujący nasze rozwiązanie z zeszłego roku widzieli sami, że poprzednia wersja miała swoje słabe strony. Jednak dzięki waszemu wkładowi, informacjom zwrotnym, komentarzom i sugestiom jakie udało nam się zebrać, wiedzieliśmy co poprawić. Dziękujemy wszystkim którzy się zaangażowali w nasz projekt. Pamiętamy o was i planujemy to wynagrodzić. W tym temacie więcej niebawem.

Tak więc ostatnie miesiące poświęciliśmy na przygotowanie zupełnie nowej aplikacji mobilnej. Główną różnicą w stosunku do poprzedniego wydania jest zmiana podejścia do synchronizacji danych z serwerem. Do tej pory po zakończeniu danej sesji trener musiał ręcznie wysyłać dane z każdego telefony z osobna.A na koniec tego żmudnego procesu, dane należało usunąć z telefonu, gdyż w innym przypadku dane z czasem zapychały telefon.

Nowa aplikacja po początkowej konfiguracji i ustawieniu sieci WiFi robi to już wszystko sama. Jak telefon znajdzie się w zasięgu sieci lokalnej dane zostają wysłane automatycznie oraz usunięte z telefonu gdy serwer potwierdzi wejście prawidłowych danych.

Zachęcamy do wypróbowania najnowszej wersji i do przekonania się jakie to teraz proste. Wystarczy wejść na poniższy link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ludmo.player

Jest to wersja na system operacyjny Android. Wersja dla IOS i telefonów Apple pojawi się niebawem.

Poniższy link prowadzi do instrukcji obsługi nowej wersji aplikacji mobilnej:

LUDMO-Instrukcja_Obsługi_Aplikacji_Mobilnej

Istotnym dodatkiem w nowej wersji aplikacji jest możliwość integracji z zewnętrznym czujnikiem serca poprzez łącze Bluetooth.

Zapraszamy do kontaktu – Czekamy na wasze opinie i jak zawsze cenne uwagi.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + eighteen =