blog

LUDMO podpisało kolejną umowę na współpracę z klubem z I Nice Ligi. OKS Odra Opole, czyli ścisła czołówka po rundzie zimowej obecnego seznu i mocny kandydat do gry w Ekstraklasie od nowego sezonu.

Poniżej przedstawiamy artykuł jak opublikował klub na swojej stronie:

Nasz klub podpisał umowę z firmą Ludmo z Katowic, zajmującą się metodą analizy ruchu zawodników metodą GPS.

– Jesteśmy nową firmą na rynku – mówi prezes Ludmo Krystian Duława. – Oferujemy profesjonalne urządzenie do monitorowania treningów w rozsądnych cenach. W poprzednim roku testowaliśmy całe oprogramowanie, a teraz wprowadzamy je życie. Odra jest drugim klubem, z którym podpisaliśmy umowę. Wcześniej było to Podbeskidzie Bielsko-Biała.

– Kiedy możliwości finansowe pozwalają na to, żeby coś dodać lub usprawnić w procesie szkoleniowym, to się na to decydujemy – mówi prezes naszego klubu Karol Wójcik. – Testowaliśmy to urządzenie przez kilkanaście dni i trenerzy byli z niego zadowoleni. Wiadomo, że nie wygra ono za piłkarzy meczu ale może nam pomóc – dodaje z uśmiechem sternik Odry.

Zawodnicy zostaną wyposażeni w specjalne czujniki, które w czasie treningów i sparingów będą rejestrować ich zachowanie na boisku.

Te urządzenia pozwolą nam sprawniej kontrolować możliwości zawodników – zaznacza trener przygotowania fizycznego Grzegorz Maroński. – Dostarczą nam danych, które mogą mieć duże znaczenie przy przygotowywaniu treningów.

– Nie mamy jeszcze umowy z żadnym z klubów ekstraklasy, dlatego będziemy bardzo mocno ściskać kciuki, żeby już za kilka miesięcy jako firma Ludmo znaleźć się tam z Odrą – z uśmiechem podsumowuje Krystian Duława.

Oryginał artykułu umieszczony na stronie klubu OKS Odra Opole – https://www.odraopole.pl/pilkarze-zostana-zmonitorowani/

Ludmo gra z Odrą. Piłkarze zostaną zmonitorowani

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 3 =