#CyberBieg - 31/05/2020 godzina 10:00

Mimo pandemii, weź udział we wspólnej zabawie podczas Cyber Biegu organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Zarejestruj się, pobierz aplikację na telefon i biegnij przez 12 minut tak daleko, jak tylko potrafisz!

describe

BIEGNIJ, GDZIE TYLKO CHCESZ

Aplikacja na twoim telefonie odnotuje dystans jaki udało Ci się pokonać.

 • Sprawdź swoje możliwości podczas 12 minut biegu
 • Zobacz jak wypadasz na tle rówieśników
 • Zdobądź dyplom
 • Wybierz dogodną dla siebie lokalizację
 • Pamiętaj jednak o zachowaniu bezpieczeństwa i dołącz do zabawy!
Śledź relację na FB

12 MINUT BIEGU DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH

#CyberBieg 2020 został oparty o standardowy test Coopera. Liczy się dystans, jaki uda się pokonać w identycznym dla wszystkich przedziale czasowym. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią #CyberBieg odbędzie się w formie rozproszonej. Każdy zawodnik biegnie indywidualnie w dogodnej dla siebie lokalizacji. Aplikacja mobilna pozwoli przygotować ranking uczestników.

1

Przygotowanie

Instalacja aplikacji mobilnej na telefonie oraz rejestracja to warunek konieczny by dołączyć do Cyber Biegu. Należy również właściwie wybrać grupę wiekową dla zawodnika. Aplikacja jest darmowa przez 14 dni. Zachęcamy do sprawdzenia z wyprzedzeniem, czy poprawnie działa na twoim telefonie.

2

Cyber Bieg

Kilka minut przed wyznaczonym rozpoczęciem biegu należy uruchomić aplikację w celu właściwej kalibracji anteny GPS. Podczas biegu telefon musi poruszać się wraz z zawodnikiem.

3

Wyniki

Dane z biegu zostaną wysłane, gdy telefon uzyska dostęp do sieci WiFi. Natychmiast system przeliczy wartości i przedstawi indywidualny wynik. Rankingi zawodników zostaną przedstawione z opóźnieniem, gdy wszyscy uczestnicy wyślą swoje dane na serwer.

DOŁĄCZ DO WŁAŚCIWEJ GRUPY WIEKOWEJ

Użyj kodu z tabeli, żeby dołączyć do właściwej grupy wiekowej. Po zakończeniu rejestracji na platformie wejdź w zakładkę 'Ustawienia', a następnie 'Zespoły'. Tam wybierz przycisk '+Dołącz do drużyny' i wprowadź właściwy dla siebie kod.

Przypisz grupę wiekową
describe

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Niezależnie gdzie jesteś, dołącz do nas. Biegnij w dowolnym miejscu, w tym samym czasie co inni. Start w niedzielę 31 maja 2020 roku o godzinie 10:00.

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

ORGANIZATOR

Pałac Młodzieży w Katowicach

PARTNER TECHNICZNY

LUDMO S.A.

PATRONAT HONOROWY

AWF Katowice

PARTNER TECHNICZNY

iteo Sp. z o.o.

Dołącz do #CyberBieg

Pobierz aplikację mobilną na swój telefon oraz przejdź proces rejestracji. Obecność obowiązkowa w niedzielę 31 maja o godzinie 10:00!!! Podziel się z nami swoją relacją z biegu, użyj w tym celu #CyberBieg